A Escola de Kung-Fu no Sportur Galicia.

Este Sábado 17 de Novembro ás 17:00 realizarase un Interclub de Kung-Fu Escolar no recinto Expourense onde se celebrará a feira Spotur Galicia , a nosa escola participará en dito evento.

Xurxo Valencia e Breogán Rodíguez de novo ca selección ourensá sub-12.

Mañá mércores ás 18:30 no campo de fútbol da Peroxa celebrarase o segundo adestramento da selección ourensá sub-12 na que volverán a participar: Xurxo Valencia (Alevín “A”) Breogán Rodríguez ( ALevín “B”) Noraboa e

Xurxo Valencia e Breogán Rodríguez ca selección ourensá sub-12.

Hoxe mércores no campo de fútbol do Polígono celebrarase o primer adestramento da selección ourensá sub-12 onde participarán dous alevíns da nosa escola de fútbol: Xurxo Valencia (Alevín “A”) Breogán Rodríguez ( Alevín “B”)

Diego Paz e Raúl Cachafeiro convocados ca selección sub-15.

Diego Paz y Raúl Cachafeiro foron seleccionados ca selección sub-15 para desputar a primeira fase do torneo cormarcal , mañá xoves en Arcade ( Pontevedra) , dende a escola de fútbol estamos moi orgullosos

A nosa escola de fútbol respresentada nos primeiros adestramentos da selección ourensá sub-15.

A nosa escola de fútbol estivo representada no primer adestramento da selección ourensá sub -15 por cinco xogadores de primer ano : Mikel , Paz , Luis , Pablo e Anxo. Este xoves realizarase

O Alevín “A” , Benxamín “B” e Prebenxamín “B” participarán no Torneo Toñito Maestro 2018

O Benxamín “A” e Prebenxamín “A” participarán no VII Memorial Manolo Carrera.

Calendarios dos equipos de Fútbol-8 tempada 2018-2019

Calendario Alevín A Calendario Alevín B Calendario Alevín C Calendario Benxamín A Calendario Benxamín B Calendario Benxamín C Calendario Prebenxamín A Calendario Prebenxamín B

Comeza a temporada 2018/2019 na escola de fútbol.

Este fin de semana os equipos de fútbol-11 da escola de Barbadás comenzan a sua tempada . Este ano a escola contará con dous equipos en ligas galegas ( Xuvenil “A” e Cadete “A”)

Calendarios dos equipo de fútbol-11 da escola para esta tempada 2018-2019

Calendario Xuvenil “A” ( Liga Galega Xuvenil Sur) Calendario Xuvenil “B” ( Primeira Autonómica Xuvenil ) Calendario Cadete “A” (Liga Galega Cadete Sur) Calendario Cadete “B” ( Primeira Autonómica Cadete) Calendario Cadete “C” (